صفحه اصلي

ايميل مطالب پروفايل مدير صالحون طراح قالب

فراخوان خواستگاری
بخت گشایی
افزایش مهر و محبت و ایجاد آشتی
کارگشایی
رونق درآمد و افزایش رزق و روزی و جلب ثروت
شفاء و سلامتی
دفع دشمن و زبان بند و دفع بلاها
ولادت و شهادت ائمه
خواص سوره ها
توسلات
خواص اسماء الله
نماز حاجت
مجربات باقر
اصراف عُمّار
تبدیل نحس به سعد
دعای خوش شانسی مجرب
دعا برای برکت کیسه پول
دستور ۱۴ روزه بخت گشایی
دعای دفع همزاد و دوست بد
از بین بردن عشق مجازی
رازی برای موفقیت در هر کار مهم
حصار منیع ضد چشم زخم
ابطال سحر و چشم زخم و برگرداندن اثر عزائم به عاملش
برآورده شدن سریع حاجت
اصلاح مرد و زن زناکار و آدم فاسد و فاسق از دور
فروش سریع اجناس و کالا و خانه و زمین
تقویت اراده و تقویت همت و رفع کسلی و تنبلی
علاج قطعی وسواس
نماز سیف القاطع
طرد جن و خادمین سحر از منزل
برای موفقیت در امتحانات مخصوصا کنکور
اداء قرض
عزیز شدن و رفع ذلت و خواری
وفق ها ( جدولها )
شرایط دعا نوشتن و ساعات آن
ختم ها و چهله ها
دعا برای والدین
آگاهی از امور پنهان و پیدا کردن گمشده
تعقیبات نماز
دعا هنگام خواب
اعمال شب جمعه
دعا برای پیدا کردن کار و شغل

مجربات باقر
از کتاب مجربات باقر
دعای همراه کردنی
دعای خوراندنی
دعا برای گشایش بخت
بسیار مجرب
از امام صادق
وفق
چهله
نماز حاجت
خواص سوره ها
دعا برای نرم کردن دل
دعا از امام صادق
دعا از امام سجاد
دعا هنگام خواب
دعا برای افزایش رزق و روزی
قضای حاجت سریع
تعقیبات نماز
از امام رضا
سوره طلاق

جهت دریافت برنامه های رادیو افسران کلیک کنید

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت

Waterclockحکایت نافعه برای گشایش کار

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

 

 ثقة الاسلام نورى در كتاب دار السلام از مرحوم عالم ربانى،حاج ملاّ فتحعلى سلطان ‏آبادى نقل فرموده:كه آخوند ملاّ محمّد صادق عراقى در نهايت سختى و پريشانی و بدحالى بود و به هيچ‏ وجه در كارش گشايشى فراهم نمی آمد تا آنكه شبى در خواب ديد كه در يك وادى خيمه بزرگى با گنبدى برپاست، پرسيد اين خيمه از كيست؟ گفتند: از كهف حصين(دژ محكم) و غياث مضطر مستكين [ياري گر بيچاره درمانده] امام قائم حضرت مهدى و امام منتظر مرضىّ عجلّ اللّه فرجه میباشد.

پس باشتاب خدمت آن حضرت شرفياب شد و سختى حال خود را به آن جناب عرضه داشت‏ و از آن بزرگوار دعايى براى گشايش كار و رفع اندوه خويش خواست، امام عصر او را به سيّدى از اولاد خود ارجاع نمود و به او و خيمه ‏اش اشاره فرمود.آخوند از خدمت حضرت مرخص شده و به خيمه ‏اى كه حضرت به آن اشاره فرموده بود رفت، ديد كه جناب آقا سيد محمّد سلطان ‏آبادى است كه در آن خيمه روى سجّاده نشسته‏ مشغول دعا و قرائت است.

 آخوند به محضر سيّد سلام كرد و حكايت حال خود را براى او بازگفت. سيّد او را براى گشايش‏ كار و فراخى روزى دعايى تعليم كرد.

 پس از بيدار شدن از خواب درحالیكه آن دعا در خاطر او بود قصد خانه سيّد كرد با آنكه آخوند پيش از اين خواب با سيّد به دليلى كه بيان نمیكرد رابطه خوبى نداشت و او را ترك گفته بود، چون به خدمت‏ سيد رسيد او را به همان صورت كه در خواب ديده بود مشاهده كرد كه در مصلاّيش نشسته مشغول ذكر و استغفار است، به سيّد سلام كرد،سيّد جواب سلامش را داد و لبخندى زد، چنان‏كه گويا از داستان آگاه باشد!پس آخوند از سيّد براى گشايش امر خود دعايى خواست. سيّد همان دعايى را كه در خواب به او آموخته بود تعليم كرد، آخوند مشغول به‏ آن دعا شد و در اندك مدتى دنيا از هرسو به او روى آورد و از سختى و تنگدستى بيرون آمد.

 مرحوم حاج ملاّ فتحعلى رحمه اللّه از سيّد به مدح شايسته ‏اى تعريف می كرد و چندى به زيارتش نايل شده و زمانى چند هم شاگردى او را نموده بود. سيّد در خواب‏ وبيدارى به آخوند سه چيز را تعليم نموده بود اوّل: آنكه پس از فجر دست بر سينه گذارد و هفتاد مرتبه‏ يا فتّاح [اى گشاينده مشكلات] گويد. دوّم: آنكه به خواندن اين دعا كه در كتاب كافى است مداومت نمايد. دعايى كه حضرت رسول صلّى اللّه عليه و آله به فردى از صحابه خويش كه به ناخوشى و پريشانى مبتلا بود تعليم داد «لا حَوْلَ وَ لا قُوَّةَ إِلا بِاللَّهِ تَوَكَّلْتُ عَلَى الْحَيِّ الَّذِي لا يَمُوتُ وَ الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي لَمْ يَتَّخِذْ وَلَدا وَ لَمْ يَكُنْ لَهُ شَرِيكٌ فِي الْمُلْكِ وَ لَمْ يَكُنْ لَهُ وَلِيٌّ مِنَ الذُّلِّ وَ كَبِّرْهُ تَكْبِيرا». 

هيچ نيرو و توانى نيست مگر آنكه به خدا متكى است، توكل دارم بر زنده جاودانى كه هرگز نمی ميرد و سپاس خداى را كه‏ فرزندى نگرفته، و او را در فرمانروايى انبازى نيست و نيست براى او سرپرستى از خوار و ناتوانى.

 سوّم: آنكه به دنبال نمازهاى صبح دعايى را كه از شيخ بزرگوار ابن فهد روايت شده، بخواند. اين اوراد و اذكار را بايد غنيمت شمرد و به خواندن آنها اهتمام داشت و از فوائدش غفلت نكرد. و بدان كه سجده شكر بعد از نمازها مستحب مؤكد است و دعاها و اذكار بسيارى در آن‏حال وارد شده است، از حضرت رضا عليه السّلام روايت شده كه اگر خواهى در سجده شكرس صد مرتبه «شكرا شكرا» بگو و اگر خواهى صدر مرتبه «عفوا عفوا» و نيز از آنحضرت نقل شده: كمترين ذكرى كه در اين سجده گويند آن است كه سه مرتبه‏ بگويند: «شكرا للّه»

 

 

 

 


برچسب‌ها: دعا از ملا محمد صادق عراقی, دعا از ملا فتحعلی سلطان آبادی, دعا از ثقة الاسلام نوری, دعا برای گشایش کار, دعا از امام زمان
 

شنبه 29 آذر1393

 

از تعقيبات مهم جهت برآورده شدن حوايج

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

 

 از تعقيبات مهم جهت برآورده شدن حوايج، آن است كه وقتى از نماز فراغت پيدا كرد، بخواند دعايى را كه ادريس بن عبداللَّه می گويد: از امام صادق (عليه السلام) شنيدم می‏فرمود: وقتى از نماز فراغت پيدا كردى بگو:

أَللّهُمَّ، إِنّى أَدينُكَ بِطاعَتِكَ وَ وِلايَتِكَ وَ وِلايَةِ رَسُولَكِ وَ وِلايَةِ الاَْئِمَّةِ مِنْ أَوَّلِهِمْ وَ [يا: إِلى‏] آخِرِهِمْ. و همه ائمه (عليهم‏ السلام) را يكايك نام مى‏برى، سپس مى‏گويى: أَللّهُمَّ، أَدينُكَ بِطَاعَتِهِمْ وَ وِلايَتِهِمْ وَ الرِّضا بِما فَضَّلْتَهِمْ بِهِ غَيْرَ مُتَكَبِّرٍ [يا: مُنْكِرٍ] وَ لا مُسْتَكْبِرٍ عَلى مَعْنى ما أَنْزَلْتَ فى كِتابِكَ عَلى حُدُودِ ما أَتانا فيهِ وَ مالَمْ يَأْتِنا، مُؤْمِنٌ مُعْتَرِفٌ مُسَلِّمٌ بِذلِكَ، راضٍ بِما رَضيتَ بِهِ، يارَبِّ، أُريدُ بِهِ [وَجْهَكَ الْكَريمَ وَ] الدّارَ الْآخِرَةَ مَرْهُوباً وَ مَرْغُوباً إِلَيْكَ فيهِ، فَأَحْيِنى عَلى ذلِكَ وَ أَمِتْنى إِذا أَمَتَّنى عَلى ذلِكَ، وَ ابْعَثْنى عَلى ذلِكَ. وَ إِنْ كانَ مِنّى تَقْصيرٌ فيما مَضى، فَإِنّى أَتُوبُ إِلَيْكَ، وَأَرْغَبُ إِلَيْكَ فيما عِنْدَكَ، وَ أَسْأَلُكَ أَنْ تَعْصِمَنى بِوِلايَتِكَ عَنْ مَعْصِيَتِكَ، وَ لا تَكِلْنى إِلى نَفْسى طَرْفَةَ عَيْنٍ أَبَداً وَ لا أَقَلَّ مِنْ ذلِكَ وَ لا أَكْثَرَ، إِنَّ النَّفْسَ لاََمّارَةٌ بِالسُّوءِ إِلّا ما رَحِمْتَ، يا أَرْحَمَ الرّاحِمينَ، وَ أَسْأَلُكَ بِحُرْمَةِ وَجْهِكَ الْكَريمِ وَ بِحُرْمَةِ اسْمِكَ الْعَظيمِ وَ بِحُرْمَةِ رَسُولِ اللَّهِ (صلى الله على و آله و سلم) وَ بِحُرْمَةِ أَهْلِ بَيْتِ رَسُولِكَ (عليهم‏السلام) و آن بزرگواران را [يك به يك‏] نام می برى – أَنْ تُصَلِّىَ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تَفْعَلُ بى كَذا وَ كَذا.


خدايا، من به طاعت و ولايت و دوستى تو ولايت رسولت و ولايت امامان از اوّل تابه آخرشان، از تو اطاعت نموده و می ‏پرستمت. خداوندا، من به واسطه‏ ى اطاعت و ولايت و دوستى آنان، و خشنودى از آنچه كه ايشان را به آن برترى دادى، بدون اينكه تكبّر نموده [يا: انكار نموده‏] و يا گردنكشى نمايم، بر اساس آنچه كه در كتابت فرو فرستادى، و بر اساس احكام و حدودى كه در آن به ما رسيده و يا نرسيده، از تو اطاعت نموده و مى‏پرستمت. و به آن ايمان آورده و معترف و تسليم آن هستم، و به هرچه كه تو بدان خشنودى، خرسندم، پروردگارا، مقصودم از اين [روى و اسماء و صفات - گرامى‏ات و رضاى تو و ]دار آخرت مى‏باشد، در حالى كه در اين باره هم از تو هراسانم و هم به سوى تمايل و رغبت دارم. پس مرا بر همين [اعتقاد] زنده‏بدار، و هنگامى كه مى‏ميرانى بر همان بميرانم، و بر همان [در قيامت‏] مبعوثم بدار، و اگر در گذشته تقصير و كوتاهى از من سرزده [از آن‏] به سوى تو توبه مى‏نمايم، و نسبت به آنچه در نزد توست ميل و رغبت دارم، و از تو درخواست مى‏كنم كه مرا به سرپرستى خود از نافرمانى‏ات نگاه دارى، و هيچگاه به اندازه‏ى چشم برهم زدنى مرا به خود وامگذار، نه كمتر از اين و نه بيشتر از آن، زيرا نفس بسيار بدفرماست، مگر اينكه تو رحم آرى. اى مهربانترين مهربانان، و از تو درخواست مى‏نمايم به حرمت روى [و اسماء وصفات ]گرامى‏ات، و به احترام اسم بزرگت، و به حرمت رسول خدا (صلى الله على و آله و سلم) و به احترام اهل بيت رسولت (عليهم‏السلام) – و ايشان را نام می برى – اينكه بر محمّد و آل او درود فرستى، و به من چنين و چنان كنى.


به جاى اين لفظ چنين و چنان كن حوايج خويش را ذكر می كنى كه إِنْ شاءَ اللَّه. برآورده می شود.

 


فلاح السائل (ادب حضور) ، سید بن طاووس (ره)

 

 

 


برچسب‌ها: تعقیبات نماز, دعا از ادریس بن عبدالله, دعا از امام صادق, کتاب فلاح السائل, کتاب سید بن طاووس
 

جمعه 28 آذر1393

 

دعایی برای رفع گرفتاری از زبان امام زمان(عج)

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

 

مرحوم آیت الله سید مرتضی کشمیری از عرفای به نامی است که 

 کراماتی از او نقل کرده اند؛ ایشان از وجود نازنین امام زمان یک دعایی را شنیده

و نقل می‌کند که حضرت به من فرمودند؛

هر وقت به بن‌بست رسیدی این دعا را بخوان :

«یا مَن إذا تضایقتِ الأمورُ فَتحَ لها باباً لم تَذهَب الیه الأوهامُ

صَلِّ على محمد و آل محمد و افتح لأموریَ المتضایقةِ

باباً لم یَذهَب الیه وَهمٌ یا ارحم الراحمین»

در این دعا بر خداوند عرضه می‌داریم:

ای خدایی که وقتی حلقه‌های بلا به هم گره می‌خورد

و انسان را در فشار قرار می‌دهد ؛

در این زمان دری را به روی بندگان باز می‌کند که

فکر و وهم بشر هم به آن جا نمی رسید.

خدایا صلوات خود را بر محمد و آل محمد

نازل فرما و مرا که در بن بست گیر کرده ام،

تو خودت راهی برایم باز کن که به عقل من نمی رسد.

 

 

 


برچسب‌ها: دعا از امام زمان عج, دعا برای رفع گرفتاری, دعای نقل شده از آیت الله کشمیری
 

پنجشنبه 27 آذر1393

 

دعای امام سجاد برای رفع هم و غم

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشاییامام سجاد (ع) در دعای 54 صحیفة سجادیه فرموده اند که هر گاه اندوه و گرفتاری دنیا به شما روی آورد این گونه خدا را بخوانید: یا فارِجَ الهَمِّ وَ کاشِفَ الغَمِّ، یا رَحمنَ الدُّنیا والاخِرَةِ وَ رَحیمَهُما، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و الِ مُحَمّدٍ وَ افرُج هَمّی وَاکشِف غَمّی یا واحِدُ یا اَحَدُ یا صَمَدُ یا مَن لَم یَلِد وَ لَم یوُلَد وَ لَم یَکُن لَهُ کُفُواً اَحَدٌ اِعصِمنی وَ طَهِّرنی وَ اِذهَب بِبَلِیَّتی . آن گاه آیةالکرسی (آیة 255 سورة بقره) و سورة فلق و ناس و توحید را بخوانید

 

و بگویید: «ای خدای من، مانند کسی که نیازمندیش به نهایت رسیده و فریادرسی نمی یابد و نیرویش سست شده و نیرودهنده ای نمی شناسد و گناهانش بسیار است و آمرزنده ای سراغ ندارد... جان مرا آن دم بازستان که در ایمان استوار باشم و رشتة نیاز مرا از این جهان بگسل و میل و رغبت و نیاز مرا به آنچه در نزد توست قرار ده... خدایا میل و نیاز مرا در درخواست از خودت آن گونه قرار ده که آنچه دوستانت از تو می خواهند من نیز از تو بخواهم و از آنچه میترسند بترسم.

 

 

 


برچسب‌ها: دعا برای رفع هم و غم, دعا از امام سجاد
 

چهارشنبه 26 آذر1393

 

رقعه ی برآورده شدن حاجت

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

 

در تحفة الزّائر است كه از حضرت صادق عليه السلام منقول است كه هرگاه تو را حاجتى بسوى خداى تعالى باشد يا از امرى خائف و ترسان باشى در كاغذى بنويس :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ اَللّهُمَّ اِنّى اَتَوَجَّهُ اِلَيْكِ بِاَحَبِّ الاَْسْمآءِ اِلَيْكَ وَاَعْظَمِها لَدَيْكَ وَاَتَقَرَّبُ وَاَتَوَسَّلُ اِلَيْكَ بِمَنْ اَوْجَبْتَ حَقَّهُ عَلَيْكَ بِمُحَمَّدٍ وَعَلِي وَفاطِمَةَ وَالْحَسَنِ وَالْحُسَيْنِ وَعَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِي وَجَعْفَرَ بْنِ مُحَمَّدٍ وَمُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَعَلِىِّ بْنِ مُوسى وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِي وَعَلِىِّ بْنِ مُحَمَّدٍ وَالْحَسَنِ بْنِ عَلِي وَالْحُجَّةِ الْمُنْتَظَرِ صَلَواتُ اللَّهِ عَلَيْهِمْ اَجْمَعينَ اكْفِنى كَذا وَكَذا.

ترجمه:

به نام خداى بخشاينده مهربان خدايا من به تو رو كنم به محبوبترين نامها در پيشگاهت و بزرگترين آنها در نزدت و تقرب و توسل جويم بدرگاهت بوسيله كسانى كه حقشان را بر خود واجب كردى (يعنى ) به محمد و على و فاطمه و حسن و حسين و على بن الحسين و محمد بن على و جعفر بن محمد و موسى بن جعفر و على بن موسى و محمد بن على و على بن محمد و حسن بن على و حجت منتظر كه درودهاى تو بر همه ايشان باد كفايت كن مرا از چنين و چنان.

و حاجت خود را ذكر كن پس رُقْعِه (= نوشته ی کوتاه و مختصر ) را بپيچ و در بَنْدَقه اى (واحد بندق= یک گلوله کوچک) از گِل بگذار و درميان آب جارى يا چاهى بينداز كه حق تعالى بزودى فرج كرامت فرمايد.

 

 


برچسب‌ها: دعا از امام صادق, از کتاب تحفة الزائر, رقعه برای رفع مشکل, پیچیدن دعا در گِل, انداختن دعا در آب جاری
 

سه شنبه 25 آذر1393

 

دستور دعا برای یافتن شغل مناسب

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

 

اگر تمامی راه ها را برای پیدا کردن کار رفته و نا امید شده اید

و تمامی درها به روی شما بسته شده است ، 

روز پنجشنبه اول ماه قمری را روزه بگیرید

و در وقت افطار ٬ سه آیه از سوره یوسف (آیات ۵۴ و ۵۵ و ۵۶ ) را بخوانید

و بعد از نماز عشا نیز دوباره بخوانید

و  هنگام رفتن به رختخواب با وضو باشد و دوباره سه آیه مذکور را بخواند

و بعد 

۱۰۰ مرتبه لا اله الا الله بگوید
۱۰۰ مرتبه الله اکبر بگوید
 صد مرتبه سبحان الله بگوید
 صد مرتبه استغفر الله بگوید

صد مرتبه صلوات بفرستد

و بخواب رود

 صبح روز جمعه که از خواب بر می خیزد نیت کند که به کسی ظلم نکند

بعد از نماز صبح ٬ آن سه آیه از سوره یوسف را بنویسد

و در موم زرد عسل بگذارد

و از بالای درب ورودی حیاط یا منزل خود آویزان کند .

انشالله در همان هفته مقصودش حاصل است

هر پیشنهادی که میشود قبول کند تا به مراد برسد

 

 


برچسب‌ها: دعا برای پیدا کردن شغل مناسب, پنجشنبه اول ماه قمری, روزه گرفتن برای حاجت, صبح روز جمعه, موم زرد عسل
 

یکشنبه 23 آذر1393

 

ختم عظيم الشان سوره مباركه ياسين

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی 

هفت مرتبه سوره شريفه ياسين را قرائت فرمائيد

و بعد از هر بار قرائت به تعداد (1500) مرتبه بگوئيد (يا سريع يا مجيب)

بگونه اي كه پس از هر صد مرتبه از آن بگوئيد يا سريع اسرع بقضاء حاجتي

(و حاجت خود را ذكر نمائيد).

 

 

 


برچسب‌ها: ختم یاسین, خواص ذکر یا سریع, خواص ذکر یا مُجیب, ختم برای برآورده شدن حاجت
 

جمعه 21 آذر1393

 

ختم یاسین برای جلب کمک و یاری رئیس یا صاحب مقام

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی

ابو حامد امام محمد غزالي ميگويد كه اگر خواستيد كه حاجت شما روا شود

و رئيس و يا هر صاحب منصب ديگري به خواست شما توجه نمايد،

بيست و يك مرتبه سوره مباركه ياسين را بخوانيد

و در پي انجام و روا شدن حاجت و كارتان برويد.

به اذن و اراده پروردگار شما را گرامي خواهند داشت

و حاجتتان را برآورده خواهند نمود

 

 

 


برچسب‌ها: خواص سوره یاسین, دعا برای جلب کمک و یاری رئیس یا صاحب مقام, دعا از امام محمد غزالی, ختم یاسین
 

پنجشنبه 20 آذر1393

 

نماز چهار رکعتی برای رفع مشکل

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

کسی که می خواهد مشکلش حل شود شب جمعه، یک نماز چهار رکعتی بخواند و به این ترتیب که می آید: در رکعت اول: بعد از سوره «حمد» سوره «یس» را بخواند و سپس به رکوع رود و هنگامی که سر از رکوع بر می دارد صد مرتبه این ذکر را بگوید: « وَإِذَا سَأَلَكَ عِبَادِي عَنِّي فَإِنِّي قَرِيبٌ أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْيَسْتَجِيبُواْ لِي وَلْيُؤْمِنُواْ بِي لَعَلَّهُمْ يَرْشُدُونَ » (بقره، 186). در رکعت دوم: حمد را دو مرتبه، سوره «یس» را یک مرتبه بخواند و بعد از آن قنوت را بجای آورد و به رکوع رفته و پس از سر برداشتن از رکوع همان ذکر (بقره، آیه 186) را صد مرتبه تکرار کند و به سجده رود و پس از دو سجده تشهد را بخواند ٬ در رکعت سوم: «حمد» را سه مرتبه و «یس» را یک بار و رکوع را بجای آورد و پس از سربرداشتن از رکوع این ذکر را صد مرتبه بگوید: «فَسَيَكْفِيكَهُمُ اللّهُ وَهُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ»(بقره، آیه 137). در رکعت چهارم: حمد را چهار مرتبه بخواند و «یس»را یکبار بخواند و بعد از رکوع بگو: «یا ربِّ إدْفَعْ عَنّی الضُّرَّ وَ انْتَ اَرْحَمُ الراحِمینْ» . پس از دو سجده و تشهد و سلام به سجده برود و پیشانی را برزمین بگذارد و صد مرتبه این ذکر را بگوید: «استغفرالله» و بعد از آن گونه راست را بر زمین بگذارد و صد مرتبه بگوید: «اللهم صل علی محمد و آل محمد» و بعد گونه چپ را بر زمین بگذارد و بگوید: «إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ» (یس، 82) و پس از آن حاجت را بخواهد که انشاءالله برآورده خواهد شد.

 

 

 


برچسب‌ها: نماز چهار رکعتی برای حاجت, برای رفع مشکل, سوره بقره, سوره یس, شب جمعه
 

چهارشنبه 19 آذر1393

 

برای صلح بین زوجین و رفع کینه از دلها

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : بخت گشایی


  


مايكتب للصلح بين الزوجين والمتباغضين:

للصلح بين الزوجين و المتباغضين يكتب في قرطاس نظيف بمسك وزعفران ويحمله أحد الزوجين المتباغضين للألفة والمحبة:

برای صلح بین زوجین و کسانی که با هم بغض و کینه دارند ٬ می نویسی در کاغذ تمیزی با مِسْکْ و زعفران و حمل میکند یکی از زوجین و کسانی که با هم کینه ورزی دارند . برای الفت و محبت بین آنها 

 (بسم الله الرحمن الرحيم، اللهم إني ألقيت اسمك على اسمك أن الله لا شريك لك،لا إله إلا انت وحدك لا شريك لم  وأن محمدا صلى الله عليه وآله وسلم عبدك ورسولك وعلي وصيك و وليك ، لك الملك ولك الحمد تحيي وتميت وبيدك الخير وأنت على كل شيء قدير، اللهم اصلح بين فلان بنت فلانة و فلانة بنت فلانة بالمودة والمحبة كما أصلحت بين يوسف بن يعقوب و زليخة بسم الله الرحمن الرحيم)

 بجای فلان بن فلانة اسم مرد و مادرش رو مینویسی و بجای فلانة بنت فلانة اسم زن و مادرش را می نویسی

  

دعاء بعد الدعاء لكي لا يرد الدعاء

دعا بعد از دعا برای اینکه رد نشود دعا

عن الامام زين العابدين عليه السلام ضمنى والدي الى صدره يوم عاشوراء وقال لي

از امام زین العابدین علیه السلام : چسباند مرا پدرم به سینه اش روز عاشورا و گفت به من 

اني اعلمك دعاء علمتني اياه امي الزهراء عليها السلام

بدرستی که یاد میدهم دعایی به تو که یاد داد مرا مادرم زهرا علیها سلام 

وهو مفيد في الهم والغم والبلايا الكبيرة والمصائب ، ادع وقل : 

و آن مفید هست که در اندوه و غم و بلاهای بزرگ و مصیبتها بخوانی و گفت؛

" الهي بِحَقِّ يسَّ وَالْقُرْآنِ الْحَكيمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرْآنِ الْعَظيمِ يا مَنْ يَقْدِرُ عَلى حَوآئِجِ السّآئِلينَ يا مَنْ يَعْلَمُ ما فِى الضَّميرِ يا مُنَفِّساً عَنِ الْمَكْرُوبينَ يا مُفَرِّجاً عَنِ الْمَغْمُومينَ يا راحِمَ الشَّيْخِ الْكَبيرِ يا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغيرِ يا مَنْ لايَحْتاجُ اِلَى التَّفْسيرِ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَافْعَلْ بى كَذا و كَذا 

 وتذكر حاجتك .......و حاجتت رو ذکر کن 

 

 

 


برچسب‌ها: دعا برای محبت و آشتی بین زن و شوهر, دعا برای رفع کینه از دلها, دعا از امام حسین, دعا برای رفع اندوه و غم, دعا هنگام بلاها و مصیبتها
 

دوشنبه 17 آذر1393

 

ادعيه للمحبّت والمودّت

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : بخت گشایی


 

إذا أردت أن يحبك الله تعالى ويحبك الناس فعليك بقراءة سورة الواقعة كل ليلة جمعة، فقد روي عن أبي عبد الله (عليه السلام) أنه قال:
( من قرأ في كل ليلة جمعة الواقعة أحبه الله وأحبه إلى الناس أجمعين، ولم ير في الدنيا بؤساً ولا فقراً ولا فاقة ولا آفة من آفات الدنيا وكان من رفقاء أمير المؤمنين عليه السلام).

 

از امام صادق علیه السلام روایت هست:

کسی که خواند در هر شب جمعه سوره واقعه را ٬ خدا دوست خواهد داشت او را و دوست خواهند داشت او را مردم و نمی بیند در دنیا ناراحتی و فقر و کاستی و هیچ آفتی از آفات دنیا و خواهد بود از رفقاء حضرت علی امیرالمومنین علیه السلام

 

 

 


برچسب‌ها: دعا برای محبوب شدن, دعا از امام صادق, دعا برای از رفقای امام علی شدن, دعا برای دفع بلاء و ناراحتی, دعا برای رفع فقر
 

پنجشنبه 13 آذر1393

 

برای جلب دوستی خلایق و بستن بد گویی زبان دشمنان

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : بخت گشایی


 

 

در مدت چهل روز هر روز ۱۳۳۳ مرتبه و اگر نتواند ۶۶۶ مرتبه

و اگر نتواند ۶۶ مرتبه این آیات را بخواند .

یس وَالْقُرْآنِ الْحَکِیمِ 

ص وَالْقُرْآنِ ذِی الذِّکْرِ

ق وَالْقُرْآنِ الْمَجِیدِ

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

 

 


برچسب‌ها: دعا برای بستن زبان بدگویی دشمنان, دعا برای جلب دوستی خلایق‌, خواص سوره ها, چهله
 

سه شنبه 11 آذر1393

 

ختم نماز و روزه حاجت

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : بخت گشایی


   اگر کسی حاجتی مهم داشته باشد هفت روز روزه بگیرد

و هر روز دو رکعت نماز به جای آورد

و در کعت اول بعد از حمد سه بار سوره مبارکه طارق

در رکعت دوم بعد از حمد ده بار سوره مبارکه توحید را بخواند

بعد از سلام به سجده رود و هفت بار بگوید :

سُبُّوحٌ‏ قُدُّوسٌ‏ رَبُ‏ الْمَلَائِكَةِ وَ الرُّوحِ

و سر بردارد و ۹۱ بار آیة الکرسی را بخواند

( محال است که حاجتش اگر مشروع باشد بر نیاید )

 

  

 


برچسب‌ها: نماز حاجت, خواص سوره ها, هفت روز روزه, محال است حاجت نگیرد
 

یکشنبه 9 آذر1393

 

براي هر حاجت و هم و غم و پيشامد كار بزرگ

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : بخت گشایی


 

 

 به روايت قطب راوندي در كتاب دعوات ٬حضرت سجاد عليه السلام فرموده است: كه روز عاشورا پدرم امام حسين عليه السلام در حالي كه خون جوش مي زد مرا به سينه چسبانيد و فرمود: پسرجان دعائي را كه حضرت زهرا سلام اللّه عليها از رسول خدا صلي الله عليه و آله و او از جبرئيل آموخت و به من تعليم داد ٬ حفظ كن از براي هر حاجت و هم و غم و پيشامد كار بزرگ و هر مصيبت مفيد است و فرمود دعا كن و بگو:

 

الهي بحق ياسين و القرآن الحكيم و بحق طه و القرآن العظيم يا مَنْ يَقْدِرُ عَليٰ حَوائِجَ السّائِلين يا مَنْ يَعْلَمُ ما فِي الضَّمير يا مُنَفَساً عَنِ المَكْروبين يا مُفَرِجاً عَنِ المَغمومين يا راحِمَ الشِّيخِ الكبير يا رازِقَ الطِّفلِ الصَّغير يا مَنْ لايَحْتاجُ اِلَي التَّقسير صل علي محمد و آل محمد و افعل بي كذا و كذا.

و به جاي كذا و كذا حاجت بخواه.

 

 

 


برچسب‌ها: دعا برای رفع هم و غم, دعا برای امور مهم, نویسنده قطب راوندی, دعا از کتاب دعوات, دعا از امام سجاد
 

شنبه 8 آذر1393

 

جهت وسعت در زندگی

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : بخت گشایی


 

 

برای سرعت بخشیدن به گردش چرخ زندگی

و برای بدست آوردن جاه و قدرت

و جلب محبت و ایجاد امنیت برای خود و خانواده 


 این آیه کریمه را ۶۶ مرتبه تلاوت نمایید


بخشی از آیه ۱۲۹ سوره توبه :

حَسْبِیَ اللّهُ لا إِلَهَ إِلاَّ هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ


این آیه دارای خاصیت های زیادی است

که لازم است لااقل روزی هشت بار خوانده شود

 

 

 


برچسب‌ها: برای وسعت در زندگی, کسب قدرت و جاه, جلب محبت و امنیت, سوره توبه
 

جمعه 7 آذر1393

 

هر امر مهمّ جزئي و كلّي براي او آسان شود

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


  

سيد عليخان شيرازي در كتاب كلم طيب مينويسد: اسم اعظم خداي تعالي آن است كه افتتاح او ”الله” و اختتام او ”هو” است، هر كه اسم اعظم خداي تعالي را روزي يازده بار ورد خود قرار دهد، هرآينه هر امر مهمّ جزئي و كلّي براي او آسان شود و آن اسم اعظم پنج آيه از پنج سوره مباركه بقره، آل عمران، نساء، طه و تغابن است، با اين ويژگي كه حروف آن نقطه ندارد و تغييري در اعراب آنها صورت نميگيرد:

الف. ”الله لا إله إلا هُوَ الْحَيُّ الْقَيّوم … ” تا آخر آيةالكرسي.

ب.”الله لا اله الا هو …نَزَّلَ عَلَيْكَ الْكتاب …”.

ج. ”الله لا إله ان هو لَيَجْمَعَنَّكُمْ …”.

د.”الله لا إله ان هو لَهُ الاَسْماء …”.

ه.”الله لا إله الا هو و عَلَي إلله…”. 

 

 

 


برچسب‌ها: سید علیخان, کتاب کلم طیب, اسم اعظم, خواص سوره ها, آسان شدن امور
 

پنجشنبه 29 آبان1393

 

توسل به حضرت خديجه و حضرت نرجس علیهما السلام

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

 

اگر حاجت مهمی داشتید وضو بگیرید و رو به قبله بنشینید

و بدون حرف زدن و یا انجام کار دیگری

400 مرتبه سوره مبارکه قدر را تلاوت کنید

200 مرتبه اول را به حضرت خدیجه سلام الله علیها هدیه کنید

200 مرتبه دیگر را به حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها)

مادر گرامی حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف

( هدیه کنید انشا الله حاجت بر آورده میشود

 

 

 


برچسب‌ها: توسل به حضرت خدیجه و حضرت نرگس, حاجت مهم, سوره قدر
 

سه شنبه 27 آبان1393

 

شروط دعاء

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 شروط الدعاء :


1- الاقرار بالذنب ( اعتراف به گناه )
2- شكر النعم (‌ شکرنعمت )
3- الصلاة على محمد وآل محمد ( صلوات بر محمد و آل محمد )
4- الدعاء وذكر الحاجة ( دعا کردن و ذکر حاجت )

 

دعاء قبل الدعاء لكي لا يرد الدعاء

دعا قبل از دعا برای اینکه دعا رد نشود 

عن امير المؤمنين عليه السلام : ان من اراد ان لا ترد دعوته فليقل قبل دعائه :

کسی که می خواهد رد نشود دعایش پس باید بگوید قبل از دعای خود : 


" ما شاء الله تَوَجُّهاً اِلَى الله ، ما شاء الله تَعَبُّداً لله ،

ما شاء الله تَذَلُّلاً لله ،ما شاء الله اِسْتِضاراً بِالله ،

ما شاء الله اِسْتِكانَةً لله ،ما شاء الله تَضَرُّعاً اِلَى الله ،

ما شاء الله اِسْتِعانَةً بِالله ، ما شاء الله اِسْتِغاثَةً بِالله ،

ما شاء الله لا حَولَ ولا قُوَّةَ اِلّا باللهِ الْعَليِ الْعَظيم ".

 

  

ما العمل عند عدم استجابة الدعاء ؟

چه کنیم هنگامی که دعا مستجاب نمیشود ؟

1- لا تيأس من رحمة الله ، فقد تكون عدم الاجابة بسبب الابتلاء بالمعاصي فاعزم على التوبة وترك المعاصي .

از رحمت خدا ناامید نشو ٬ بدرستی که عدم اجابت دعا بخاطر گناهان هست

پس اراده کن که توبه کنی و معاصی را ترک کنی

2- كن راضيا بقضاء الله تعالى فلعل رضاك برضاه تعالى يكون سببا لقضاء حاجتك .

راضی باش به قضا قدر الهی پس شاید راضی شدن تو به رضای الهی باعث برآورده شدن حاجتت شود

عن الامام الحسن عليه السلام : " ضمنت لمن رضي بقضاء الله ان يستجاب دعاؤه ".

امام حسن علیه السلام فرمودند :‌ ضامن میشوم که مستجاب شود دعای کسی که

راضی شود به قضاء‌ و قدر الهی

 

 

ماذا نفعل اذا استجيب الدعاء ؟

چه کنیم وقتی که دعا مستجاب میشود 


1- عدم الاصابة بالعجب والغرور. 

دچار عُجب و غرور نشود 


2- شكر الله تعالى ويستحب الاتيان بركعتي شكر.

شکر خدا نماید و مستحب هست که دو رکعت نماز شکر بجا آورد 


3- لا تترك الدعاء في الرخاء حتى لا تعود اليه في الشدة .

ترک نکند دعا را در هنگام راحتی تا برنگردد به سوی او شدت و سختی 

 

 

 

المراجع :كتب عديدة واهمها كتب السيد حسين نجيب محمد

 

 

 

 

 

 

 


برچسب‌ها: شرایط دعا, ذکر قبل از دعا, از امیرالمومنین, سید حسین نجیب محمد, دعا برای رد نشدن دعا
 

پنجشنبه 22 آبان1393

 

فضیلت هدیه قران به امام حسین ع

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 


در احوالات مرحوم سید عبدالکریم کشمیری آمده ایشان در توسل به امام حسین قران می خواندند و به ایشان هدیه می کردند و می فرمودند تاثیر به سزایی دارد و بارها تجربه کرده ام.

 

 نذری ایام محرم دوستان باصفای باغ معجزه که توسط مژده جان و مادرشون پخته و پخش شد 

یکی هفتم محرم و یکی روز عاشورا و یکی شام غریبان و یکی سوم امام حسین علیه السلام . خدا برکت بده به دوستان که اینقدر پولشون با برکت بود که تونستیم چهار نذری در ایام محرم داشته باشیم .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خدا از همگی قبول کند انشاالله حاجت روا باشید 

 

 

 


برچسب‌ها: نذری ایام محرم, فضیلت هدیه قران به امام حسین, روش گرفتن حاجت از سید عبدالکریم کشمیری
 

جمعه 16 آبان1393

 

جهت کشف اسرار

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

 

 

هنگام خواب 10 بار قل هو الله ( سوره توحید )

 

12 بار تسبيحات اربعه


15 بار صلوات


7بار ناد علي را مي خوانيم

 

درخواب به آنچه که نیت داشته ایم پی می بریم و آگاه میشویم

 

 

 

اگر میخواهی در باره ی موضوعی تو خواب اطلاع پیدا کنی ٬

هنگام خواب زیر ران خود آئینه ای بگذار و به پهلو بخواب

و هفتاد بار سوره ی اخلاص را بخوان در حالتی که بر پهلو دراز کشیده باشی

بعد بخواب ٬ بدرستی که می بینی آنچه را خواهی .

 

منبع « گوهر شب چراغ ص 154 »

 

 

 

سه شنبه 1 مهر1393

 

دعای حضرت ادریس (ع) معروف به اسمای ادریسی

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : بخت گشایی


 


 

دعای حضرت ادریس علیه السلام که از دعاهای عظیم الشان است شامل چهل اسم میباشد و معروف است به چهل اسم ادریسی. آن دعا این است:

سُبحانَکَ لا إلهَ إلاّ أنْتَ یا رَبَّ کُلِّ شَیءٍ وَوَارِثَهُ یا إلَه الآلِهَةِ الرَّفیعَ جَلالُهُ یا اللّهُ المَحمُودُ فی کُلِّ فِعالِهِ یا رَحمنَ کُلِّ شَیءٍ وَراحِمَهُ یا حَیُّ حِینَ لا حَیَّ فی دَیْمُومَةِ مُلْکِهِ وَبقائِهِ یا قَیُّومُ فَلا یَفُوتُ (شَیئاً عِلْمُهُ) شَیءٌ مِنْ عِلمِهِ وَلا یَؤُدُهُ یا واحِدُ الباقی أوَّلَ کُلّ شَیءٍ وآخِرَهُ یا دائِمُ بِغَیْر فَنَاءٍ وَلا زَوالٍ لِمُلْکِهِیا صَمَدُ فی غَیرِ شَبِیهٍ وَلا شَیءَ کَمِثْلِهِ یا بارُّ فَلا شَیْءَ کُفْؤُهُ وَلا مُدانِیَ لِوَصْفِهِ

یا کَبیرُ أنتَ الّذی لا تَهْتَدی القُلُوبُ لِعَظَمَتِهِ یا بارىءُ المُنْشِىءُ بِلاَ مِثالٍ خلا مِن غَیرِهِ یا زاکی الطّاهِرُ مِنْ کُلّ آفَةٍ بِقُدْسِهِ یا کافی المُوسِعُ لِما خَلَقَ مِنْ عَطایا فَضْلِهِ یا نَقِیُّ مِنْ کُلّ جَوْرٍ لَم یَرْضَهُ وَلمْ یُخالِطْهُ فِعالُهُ یا حنَّانُ أنْتَ الّذی وَسِعَتْ کُلَّ شیءٍ رَحْمَتُهُ یَا مَنّانُ ذا الإحْسانِ قَد عَمَّ الخَلائِقَ مَنُّهُ یا دَیّانَ العِبادِ فَکُلٌّ یَقُومُ خاضِعاً لِرَهْبَتِهِ یا خالِقَ مَنْ فی السَّمَاواتِ وَالأرَضِینَ فَکُلٌّ إلیه مَعَادُهُ یا رَحْمنُ وَراحِمَ کُلِّ صَریخٍ وَمَکْرُوبٍ وَغِیاثَهُ وَمَعَاذَهُ یا بارُّ فلا تَصِفُ الألْسُنُ کُنْهَ جَلالِ مُلْکِهِ وَعِزِّهِیا مُبْدِىءَ البدایا (البَرَایَا یَا مَنْ) لَم یَبْغِ فی إِنشَائِهَا أعواناً مِن خَلْقِهِ یا عَلاّمَ الغُیُوبِ فَلا یَؤُودُهُ مِن شیءٍ حِفْظُهُ یا مُعیداً ما أفْنَاهُ إذا بَرَزَ الخَلاَئِقُ لِدَعْوَتِهِ مِنْ مخَافَتِهِ یا حَلیْمُ ذَا الأَناةِ فَلا شَیءَ یَعْدِلُهُ مِن خَلقِهِ یا مَحمُودَ الفِعالِ ذا المَنِّ على جَمیعِ خَلقِهِ بِلُطفِهِ یا عَزیزُ المَنِیعُ الغالِبُ على أمْرِهِ فَلا شَیءَ یَعْدِلُهُ یا قاهِرُ ذا البَطشِ الشَّدِیدِ أنْتَ الّذِی لا یُطاقُ انْتِقامُهُ یا مُتعالی القَرِیبُ فی عُلُوِّ ارتِفاعِ دُنُوِّهِیا جَبَّارُ المُذَلِّلُ کُلَّ شَیءٍ بِقَهْرِ عَزیزِ سُلطانِهِ

یا نُورَ کُلِّ شَیءٍ أنتَ الّذی فَلَقَ الظُّلُماتِ نُورُهُ یا قُدُّوسُ الطاهِرُ مِن کُلّ سُوءٍ وَلا شَیءَ یَعْدِلُهُ یا قَریْبُ المُجیبُ المُتدانی دُونَ کُلِّ شَیءٍ قُربُهُ یا عالی الشّامِخُ فی السَّماء فَوقَ کُلّ شَیءٍ عُلُوُّ ارتِفاعِهِ یا بَدِیْعَ البَدائِعِ وَمُعیدَها بَعدَ فَنَائِها بقُدرَتِهِ یا جَلیلُ المُتکَبِّرُ عَلى کُلِّ شَیءٍ فَالعَدْلُ أمرُهُ والصّدقُ وَعدُهُ وَقَولُهُ یا مَجیدُ فلا یَبْلُغُ الأوهامُ کُلَّ ثَنائِهِ وَمَجدِهِ یا کَریمَ العَفْوِ والعَدْلِ أنْتَ الّذی مَلأَ کُلَّ شَیءٍ عَدْلُهُ یا عَظیمُ ذا الثَناءِ الفاخِرِ والعِزِّ وَالکِبْرِیاءِ فلا یَذِلُّ عِزُّهُ یا عَجِیبُ فَلا تَنْطِقُ الألْسُنُ بِکُلِ آلائِهِ وَثَنائِهِ أسألُکَ یا مُعتَمَدِی عِندَ کُلّ کُرْبَةٍ وَغِیاثی عِندَ کُلّ شِدَّةٍ بهذِهِ الأسماءِ أماناً مِنْ عُقُوباتِ الدُّنیا والآخِرَةِ وأسألُکَ أنْ تَصْرِفَ عَنّی بِهِنَّ کُلَّ سُوءٍ وَمَخُوفٍ وَمحذُورٍ وَتَصْرِفَ عنی أبصارَ الظَّلَمَةِ المُریدِینَ بِیَ السُوءَ الّذی نَهَیْتَ عَنهُ وأنْ تَصْرِفَ قُلُوبَهُمْ مِنْ شَرِّ ما یُضْمِرُونَ إلى خَیرِ ما لا یَمْلِکُونَ وَلا یَملِکُهُ غَیرُکَ یا کَریمُ.

دعای فوق معروف به دعای چهل اسم ادریسی است 

دعوت اسماء ادریسی را میتوان به طرق مختلفه انجام داد که این طرق مجربه بطور معمول اگر با اذن استاد عامل دعوت باشد به نتایجی عالی در برآورده شدن حاجات توسط خداوند سبحان می انجامد.  مثلا برای اسم اول از این اسماء مبارکه برخی از نکاتی که میتوان بیان نمود اینگونه است:

سبحانک لا إله إلا أنتَ یا ربَّ کلِّ شیءٍ ووارثِهُ ورازِقَهُ وراحِمَهُ

جهت حصول حاجات مهم باید این اسم مبارکه سه هزار و چهل و یک مرتبه در روز خوانده شود. زمان شروع دعوت روز یکشنبه در وقت طلوع شمس است. اگر در چهل روز نتیجه مورد نظر حاصل نشد، در شب همان روز غسل نموده و در خلوت دو رکعت نماز حاجت بجای میآورد و به قدری که برایش میسر باشد قرآن بخواند. بعد از اتمام، سی مرتبه سوره مزمل را بخواند و در اثناء قرائت با کسی تکلم نکند و سپس هفت مرتبه بگوید:

یاعظیمُ یا عظیمُ یُرْجىَ لکلِّ عظیمٍ ، أغفرِ لی الذنبَ العظیمُ فإنه لا یغفر الذنبَ العظیمُ إلا العظیمُ صلِ على خیرتَک من خَلْقِکَ محمدٍ النبیِّ صلى الله علیه وسلم وآله الطیِّبیین الطاهرین .
اللهم إنی أسألک، وأتوجه الیک بنبیک محمد نبی الرحمة ، یا محمد ، إنی تَوَجَّهْتُ بِکَ إلىٰ رَبّی فی حاجتی هذِهِ لِتَقْضِىَ لـی( وحاجت خود را ذکر کند)، اللهمَّ فَشْفِعه فیَّ .

 

هنگام خواندن اسماء الهی با وضوء باشند و بوی خوش مانند عود استفاده کنند 

 

 


برچسب‌ها: چهل اسماء‌ ادریسی, اسماء‌ ادریسی برای عزیز شدن, برای حاجات مهم
 

دوشنبه 17 شهریور1393

 

ادامه مطلب


دستوری برای خوش شانسی ( بسیار مجرب )

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

 

 

اگر دوست دارید در هر زمینه ای شانس بیاورید و همیشه بخت یارتان باشد می توانید از این دستور اعجاز انگیز استفاده کنید 

طریقه نوشتن وفق زیر به این صورت است که 

۱- ابتدا یک جدول هفت در هفت خالی رسم کنید 

۲- حالا عدد اسم خود و مادرتان را با لفظ نسبت بن یا بنت به ابجد کبیر محاسبه کنید ( اگر مرد هست لفظ بن مثلا احمد بن مریم و اگر زن هست لفظ بنت استفاده میشود مثلا زهرا بنت معصومه )

۳- عدد بدست آمده را در عدد هر خانه از خانه های وفق ضرب کنید و عدد حاصل را جایگزین عدد موجود فعلی نمایید 

 

مثال : 

خانه اول گوشه بالا سمت راست عدد ۴۷۶ می باشد 

حالا اگر مثلا اسم شما احمد بن مریم است به این ترتیب حساب می کنید 

ا ح م د ب ن م ر ی م = ۳۹۵ ( به حساب ابجد کبیر ) 

اکنون عدد ۳۹۵ را در عدد همه خانه های وفق ضرب کنید 

۳۹۵ضربدر ۴۷۶= ۱۸۸۰۲۰

که باید عدد ۱۸۸۰۲۰ را به جای ۴۷۶ در وفق بنویسید و همینکار را برای بقیه خانه ها انجام دهید در آخر یک وفق جدید خواهید داشت 

۳۹۵ ضربدر۲۳۸

۳۹۵ضربدر۲۳۱

۳۹۵ضربدر۲۰۳

الی تمام شماره های جدول

که ۳۹۵ در آن ضرب میشود و حاصل ضرب بجای عدد فعلی جدول در آن گذاشته میشود .

عدد ۳۹۵ مثال هست و عدد اسم شما که با نام مادرتان همراه با لفظ بن یا بنت جمع بسته میشود متفاوت هست

نکات مهم : 

۱- در بالا و پایین وفق ٬ اعداد و حروف زیر آنها را می بینید برای نوشتن آنها باید ابتدا اعداد را از چپ به راست نوشته و بعد حروف زیر آنها را از راست به چپ و هر حرف را زیر هر عدد بنویسید در آخر هم عدد ۲۳۰۳ را در دو طرف وفق ٬ مطابق شکل بنویسید . 

۲- بعد از اتمام عمل ٬ گوشه های سفید با جاهای خالی بیرون وفق را با عود مایع یا عنبر یا مشک خوشبو کنید 

۳- بعد از خوشبو کردن ٬ آنرا با عود چوبی خوشبو که در بازار نوع هندی آن فراوان است دود دهید تا کاملا دود به همه جای آن برسد سپس همراه کنید 

 

 

 منبع :‌ کتاب مجربات باقر 


برچسب‌ها: دعا برای خوش شانس شدن, از کتاب مجربات باقر, وفق, عود و عنبر و مشک, دعای خوش شانسی بسیار مجرب
 

شنبه 17 خرداد1393

 

رازی برای موفقیت در هر کار مهم ( بسیار مجرب )

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

 

 

اگر قرار است به نیت انجام کار مهمی از منزل خارج شوید و دلتان میخواهد که کارتان بگیرد و موفق شوید می توانید از این دستور مجرب استفاده کنید قبل ازخروج از منزل دستهایتان رو رو به آسمان بگیرید و اینها را بخوانید 

 

۱- سوره جن  یک مرتبه 

 

۲- آیت الکرسی ۵ مرتبه 

 

۳- صلوات ۵ مرتبه 

 

۴- لَقَدْ جاء کُمْ رَسولٌ مِنْ‌ اَنْفُسِکُمْ عَزیزٌ عَلَیْهِ ما عَنِتُّمْ حَریصٌ عَلَیْکُم بِالْمومنینَ رَؤفٌ رَحیمٌ        ۵ مرتبه 

 

۵- تَوَکَّلْتُ عَلیٰ الله لاحَوْلَ و لاقُوَّةَ اِلّآ بِاللهِ‌ العَلیِّ العَظیم     ۶ مرتبه 

 

سپس از خدا حاجت بخواهید 

 

 

 


برچسب‌ها: موفقیت در کار مهم, راز موفقیت, بسیار مجرب, مجربات باقر
 

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393

 

قضای حاجت سریع ( بسیار مجرب )‌

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

 

 

دستور اول :

جهت قضای هر حاجتی این عبارت را هزار مرتبه بخوانید بسیار مجرب است 

 

یا من یَکْفی مِنْ کُلِّ شَیءْ و لایَکفی مِنْهُ شَیء اِکْفِنی ما اَهَمَّنی 

و در اوقات فراغت این ذکر بسیار تکرار شود 

اللهم صل علیٰ فاطمَة و اَبیها و بَعلِها و بَنیها و السِّرِّ المُستَودِعِ فیها 

 

دستور دوم :

برای قضای سریع حوائج هزار مرتبه بگویید :

حَسبِیَ الله و نِعْمَ الوَکیل و لا حولَ و لا قوَّةَ‌ الا بالله ِ العلیِّ العَظیم لا اِلٰهَ الّا اَنتَ سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ‌ الظّالمین 

 این دستور بسیار بسیار تجربه شده است 

 

 

 

 

 


برچسب‌ها: قضای حاجت, خیلی سریع, مجربات باقر, بسیار مجرب, رفع حاجت
 

پنجشنبه 18 اردیبهشت1393

 

اصراف عُمّار مکان قبل از هر عمل روحانی ( بسیار بسیار مهم )

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

 
  

باید بدانید که در هر مکانی اجنه و شیاطین موذی ساکن هستند که متاسفانه هنگام اعمال روحانی اثر منفی از خود ساطع می کنند و باعث فاسد شدن و خراب شدن اعمال روحانی می شوند بنابراین لازم است قبل از هر عمل روحانی و یا نوشتن ٬ آنها را اصراف داده و از محل دور کنید تا عملتان موفقیت آمیز باشد . برای اصراف عُمّار از مکان ٬ روشهای بسیاری وجود دارد که در اینجا مجربترین آن را بیان میکنیم 

 

دستور اصراف عُمّار مکان :

سه بار سوره زلزال را تا کلمه اشتاتا با سه بار تکرار کلمه اشتاتا در هر مرتبه می خوانید و بعد میگویید : 

 بسم الله الرحمن الرحیم . بسم اللهِ الذی لا اله الا هو ربُّ العرشِ العظیم وبإسمِ رسولِهِ الاَمین هذا کتابٌ من عندِاللهِ بأسم الله و رسولهِ یَنطِقُ علیکم بالحقَ یا عُمَار هذا المَکان اِنصَرفوا مِن مَکانی هذا اِلی مَکانٍ آخَر لِاَقضیَ حاجتی و لا تُفسِدوا عَلَیَّ عَمَلی ثُمَّ عودوا اِلی اَماکِنِکُم مُعَزَّزینَ

مُکَرَّمینَ بِحَقِّ الرَّبِّ الجَلیل صاحبَ الاسمِ الکبیر و بحق اِنَّهُ مّن سُلَیمان و اِنَّهُ بسم الرحمن الرحیم و بحقِّ وَ انَّهُ لَقَسَمٌ لَو تَعلَمونَ عظیم اَلوِحا اَلوِحا العَجَل العَجَل السَاعة السّاعة بارِکَ اللهَ فیکم و علیکم 

بسم الله الرحمن الرحیم اَقسَمتَ‌علیکم ایها الارواحِ الرَوحانیَّة بِاَهیاً شراهِیاً اَدُونای اَصباؤُت اَل شَدای الّا ما اَجَبتُم دَعوتی و قَضَیتُم عَملیَ الذی وَکَّلتُکُم بهِ بِحقِّ وَ مَن یَزِغ منهُم عَن اَمرِنا نَذِقهُ مِن عذاب لَقَد عَلِمَتِ الجِنَّةُ اِنَّهُم لَمُحضَرون تَکادُ السَّمواتُ یَتَفَطَّرنَ مِنهُ و تَنشَقُّ الاَرضَ و تَخِرُّ الجبالُ هذا انَّ‌ الله علی کلِّ شیءٍ قدیر الطاعةُ للهِ العلیُّ الکبیر المَلِکُ القدوس الجَبّارُ المُتِکَبِّر لا اله الا هوَ الرحمن الرحیم و لِرسولهِ الکریم یا قومَنا اَجیبوا داعیَ اللهِ و امِنوا بهِ یَغفِرْ لَکُم مِنْ ذُنوبِکُم و یُجرِکُم مِنْ عذابٍ الیمٍ اَلوِحاً اَلِوحاً العَجَل العَجَل السّاعة السّاعة‌ بارِکَ اللهَ فیکُم و عَلَیکُم

 

نکته : اگر نَفَس و روحانیت درونی شما قوی باشد ٬ خواندن ۳ بار سوره زلزال تا کلمه اشتاتا و تکرار ۳ مرتبه کلمه اشتاتا در هر دفعه برای اصراف عمار کفایت میکند ! 

 

 

نکته بسیار بسیار مهم در مورد استفاده از دستورات کتاب مجربات باقر

مهمترین نکته ای که در استفاده از دستورات کتاب و یا هر دستورات روحانی دیگر باید بدانید این است که از تداخل دادن اعمال با هم جداً خودداری کنید مگر اینکه بدانید که انجام آنها با هم ایجاد مشکل نمی کند .

مثلا اگر شما برای رزق دستوری را انجام میدهید باید تا زمان اتمام آن از انجام دستورات مشابه و همزمان با آن جداً اجتناب کنید و فقط بعد از اتمام آن می توانید عمل دوم را شروع کنید چون باعث تداخل و عدم نتیجه گیری می شوید با مثالی این قضیه را برایتان روشن می کنم .

مثلا اگر شما مریض باشید و به شما بگویند که داروی درمان شما در آن داروخانه است و داروخانه هیچ راهنمایی هم نداشته باشد و شما هم دارو را نشناسید آیا میتوانید به امید خوب شدن و درمان تمام داروهای داروخانه را بخورید ؟ حتی اگر بدانید که داروی درمان شما هم بین این داروهاییست که می خورید ! مسلما هیچ آدم عاقلی اینکار را نمیکند . درست است که همه دارو هستند و هیچ ضرری هم ندارند اما ترکیب شدن داروها با هم ممکن است اثر مرگبار هم داشته باشد . 

پس در حین انجام یک عمل خاص ٫ هیچ عمل مشابه دیگری را سر خود انجام ندهید مگر اینکه شخص دانا به این دستورات ٬ به شما ترکیب چند دستور را با هم توصیه کند .  

 

 

 
 

برچسب‌ها: دور کردن اجنه از محل هنگام دعا نوشتن, اصراف عُمّار, سوره زلزال, عدم تداخل چند دستور دعا با هم, مجربات باقر
 

یکشنبه 7 اردیبهشت1393

 

موثرترین دعا برای رفع گرفتاری

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

 

 

عارف گران قدر، حضرت آیت الله بهجت می فرمایند:«در شداید و گرفتاری ها، بهترین ذکر این است که از پیامبر(ص) به ما رسیده که فرموده اند: «اَمان لِاُمَّتی مِنْ اَلَم لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم، لا مَلْجاء و لامَنْجا مِنْ الله اِلّا اِلَیْه.» یعنی این سخن ٫ ایمنی از ناراحتی برای امت من است. هیچ دگرگونی و نیرویی جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمی یابد و هیچ پناهگاه و جایگاه نجاتی از خدا جز به سوی خدا نیست .

برگرفته از کتاب «نکته های ناب» -ص ۷۲

 

امام صادق (ع) فرموده اند: «کسی که صبح و شب کند در حالی که بزرگترین اندوهش دنیا و خواسته های مادی باشد خداوند فقر و نیازمندی را بر سر راهش مینهد و کارش را پراکنده می گرداند و در دنیا به آنچه خواسته دست نمی یابد، مگر چیزی که برای او مقدر شده باشد؛ اما کسی که صبح و شب کند در حالی که بزرگترین اندوهش آخرت و دینداری و تحصیل رضایت خدا و پرهیز از قهر و عذابش باشد خداوند غنا و بی نیازی را در دل او قرار می دهد و کارش را منظم می کند.» از این رو، در تعالیم اسلامی، آمده است که به هنگام روی آوردن گرفتاریهای دنیایی به سوی خدا برویم و آنها را از نزد او بجوییم 

 

 


برچسب‌ها: دعا برای رفع گرفتاری, دعا از آیت الله بهجت, از امام صادق, از کتاب نکته های ناب, دعا از پیامبر
 

دوشنبه 4 آذر1392

 

نماز براي براى براورده شدن حوائج

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


 

 

روايت شده که پيامبر اکرم صلى الله عليه و آله به حضرت على و حضرت فاطمه عليهاالسلام اين نماز را آموخت و فرمود: دو رکعت نماز خوانده ، در هر رکعت يکبار سوره حمد و آية الکرسى سه بار و سوره توحيد سه بار، و آخر سوره حشر از (لو انزلنا هذا القران على جبل ) تا آخر سوره را مى خوانى ، آن گاه نشسته و تشهد خوانده و بر خداوند ثنا مى گويد و بر پيامبر درود مى فرستد و زنان و مردان با ايمان را دعا مى کند، آن گاه مى گويد:

اللهم انى اسالک بحق کُلِّ اِسمٍ هُوَ لَکَ ، يِحَقِّ عَليکَ فيهِ اِجابَةُ الدُّعاء اِذا دَعيت به و اسالک بحق کل ذى حق عليک و اسالک بحقک على جميع ما هو دونک ان تفعل بى کذا و کذا.

 

 

 

 

دوشنبه 13 آبان1392

 

دعا به هنگام شروع تلاش روزانه

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی
امام صادق (ع) فرموده است: برخي دعاهاست که اگر کسي خواندن آن را در وقت خود فراموش کند، سزاوار است آن را قضا نمايد و آن اين است که هر روز پس از بامداد ده بار دعاهاي زير خوانده شود:
«لا اله الاالله وحده لا شريک له، له الملک و له الحمد يحيي و يميت و يميت و يحيي و هو حي لا يموت بيده الخير و هو علي کل شي قدير»
«معبودي جز خدا نيست، تنهاست. شريکي ندارد. مالکيت و ستايش از آن اوست. زنده مي کند و مي ميراند. مي ميراند و دوباره زنده مي کند. زنده اي است که نمي ميرد. تمام نيکيها به دست اوست و بر هر چيزي تواناست.
«اعوذ بالله السميع العليم»
«به خداوند شنواي دانا پناهنده مي شوم.»


 

یکشنبه 12 آبان1392

 

ختم بسيار مجرب براي هر حاجت

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی
نقل از صاحب كتاب جواهر مكنون مجرّب است كه هيچ شك و ريبي در آن نيست

هزار بار بگويد اين دعا را و در وسط آن حرف نزند.


«حَسبي اللهُ و نِعمَ الوَكيل ولا حَول ولاقوةالا بااللهِ العَليِّ العَظيم

 لا اِله الا اَنت سُبحانك اِنّي كُنتُ مِنَ الظّالمين اللهم صل علي محمد وال محمد»

 

شنبه 11 آبان1392

 

دعا براي رسيدن به هر مقصود

نويسنده : ❀*فریبا*❀

موضوع : کارگشایی


از حضرت علي (ع) منقول است که فرمود: هر کس که صد آيه از هر جاي قرآن بخواند، بعد هفت مرتبه «يا الله» بگويد، اگر بر صخره هم دعا کند، خداوند متعال آن را مي شکافد.


امام صادق (ع) با يارانش دستور داد، درخواست خود را به صورت نامه به من بنويسيد. آنها درخواست خود را نوشتند و به آن حضرت عرضه داشتند، ولي در پايان درخواست کلمه «ان شاءالله» نبود، حضرت فرمود: چگونه اميدواريد که در خواستتان عملي شود، در حالي که در اين نوشته کلمه «ان شاء الله» نيست. بنگريد هر جا کلمه «ان شاءالله» مي خواهد در آن بنويسيد. 

سه شنبه 7 آبان1392

 


مطالب گذشته

·

رحلت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام تسلیت باد ارسال در : یکشنبه 30 آذر139310:41 AM

·

حکایت نافعه برای گشایش کار ارسال در : شنبه 29 آذر13939:22 AM

·

از تعقيبات مهم جهت برآورده شدن حوايج ارسال در : جمعه 28 آذر13930:8 AM

·

دعایی برای رفع گرفتاری از زبان امام زمان(عج) ارسال در : پنجشنبه 27 آذر139311:36 AM

·

دعای امام سجاد برای رفع هم و غم ارسال در : چهارشنبه 26 آذر13938:9 AM

·

رقعه ی برآورده شدن حاجت ارسال در : سه شنبه 25 آذر13930:2 AM

·

دعا برای نیامدن هوو و (رقیب عشقی) بر سر ارسال در : دوشنبه 24 آذر13938:46 AM

·

دستور دعا برای یافتن شغل مناسب ارسال در : یکشنبه 23 آذر139310:11 AM

·

فرارسیدن سالروز اربعین حسینی تسلیت باد ارسال در : جمعه 21 آذر13938:53 PM

·

ختم عظيم الشان سوره مباركه ياسين ارسال در : جمعه 21 آذر13936:20 AM

·

ختم یاسین برای جلب کمک و یاری رئیس یا صاحب مقام ارسال در : پنجشنبه 20 آذر13937:24 AM

·

نماز چهار رکعتی برای رفع مشکل ارسال در : چهارشنبه 19 آذر13936:51 AM
بسم الله الرحمن الرحیم
دوستانی که میخواهند از مطالب مجربات باقر که در این وبلاگ گذاشتم در وبسایت خود استفاده کنند❤ حتما قید منبع را فراموش نکنند چون اقای باقر نویسنده ی کتاب به این شرط به من اجازه دادند مطالب کتابش را در وبلاگم بگذارم★ من با کلی زحمت جدولها را با دقت درست کردم و مطالب را تایپ کردم اما امضایی از خودم وسط جدولهایی که درست کردم نزدم تا کلام اضافی به جدول اضافه نشود و روی آن تاثیر منفی نگذارد. پس به حکم انصاف قید کنند که مطلب را از این وبلاگ برداشته اند . ╬ بعضی دعاهایی که من از روی کتاب نایاب مجربات باقر تایپ کردم گذاشتم را کپی کرده و بدون ذکر منبع در سایت خود گذاشته اند و با گذاشتن شماره تماسشان آن دعاها را می فروشند ٬ قدر مسلم چون ذکر منبع نکرده ◕ و نویسنده ی کتاب راضی نیست ◕ و نیز رضایت مرا که زحمت درست کردن جدول ها و تایپ مطالب کتاب را کشیدم ٬ نگرفتند ٬ دعاهایی که می فروشند ◕برای خریدارش بی نتیجه خواهد بود ◕ و سودی هم نصیبشان نخواهد کرد و جز به ضرر هزینه نخواهد شد


˙·٠•●الله●•٠·˙

۩ دعاها را باید طبق جدول ساعات دعا نوشتن ٬ بنویسید که این جدول را در گوگل داخل وبلاگ جستجو کنید پیدا میکنید ٬ ۩ یا دعای تبدیل ساعت نحس به سعد را بخوانید بعد دعا را بنویسید
علاوه بر این ٬۩ برای خواندن و نوشتن دعا باید ابتدا اصراف عُمّار انجام دهید یعنی عوامل مزاحم اعمال روحانی را از اطراف خود دور کنید ٫ دستور اصراف عمار هم در وبلاگ هست ٬ ۩ دعاها را با محلول روحانی یعنی زعفران و گلاب بنویسید

˙··•●♥الله♥●•٠·˙

اگر میخواهید از این دعاها نتیجه بگیرید چند نکته را رعایت کنید :

معصوم می‌فرماید «۩۩ اِحفِظ آدابَ الدُّعاء فَاِن لَم تأَتِ بِشَرطِ الدُّعاء فَلا تنَنتَظِرُ الاِجابَة ۩۩»
یعنی آداب دعا را محافظت کن و الا منتظر اجابت‌ دعا نباش.
❀ابتدا فکر خود را بکار بندازید که چطور میشود از آن مشکل با راه حل درست و منطقی خارج شد
❀سپس با دعا و استمداد طلبیدن از خدا و توکل به او و ❀ توسل به معصومین ع به حل مشکل خود کمک نمایید همانطور که در امور دنیایی وقتی کار شما دست دیگری هست سعی میکنید یک آشنای مورد قبول طرفین را واسطه قرار دهید .
❀همیشه شاکر خدا باشید چون شکر نعمت ، نعمتت افزون کند . کفر نعمت از کَفَت بیرون کند
❀بیم و امیدتان به خدا باشد نه غیر خدا ، در غیر اینصورت به نتیجه نمیرسید
خداوند در حدیث قدسی چنین فرموده است :۞ بِعِزَّتی و جلالی و ارتفاعی علی عرشی لَاُقَطِّعَنَّ اَمَلَ کُلِّ مُؤَمِّلٍ بِغَیری و لَاَکسُوَنَّهُ ثوبَ المَذِلَّة ۞
قسم به عزت و جلالم و بلند مرتبگی ام بر عرش ، به یقین قطع میکنم امید کسی را که به غیر من امید بسته و قطعا بر او لباس ذلت می پوشانم

۩ اِذا قَلَّ الدُّعاءُ نَزَلَ البَلاءُ ۩ (مستدرک الوسائل، ج 1، ص 36)

آنگاه که دعا کاهش یابد بلا نازل می‌شود. حضرت محمد صلی الله علیه و آله
‿‿‿‿‿‿‿‿‿‿‿‿‿‿‿‿‿‿‿‿‿